סופשבוע קבוצות 2020

הנחיית קבוצות תמונה גנרית ארכיון

סופשבוע קבוצות 2020

הנחיית קבוצות

להלן הקישורים לכל מה שרצית לדעת על הכנס :

אמנם לא סופשבוע קבוצות בצורה המסורתית וגם לא בדיוק סופשבוע, אבל כן, 'אנחנו פה'.

'אנחנו פה' הוא כנס תהליכי וירטואלי, עם קבוצה גדולה ומגוון של קבוצות קטנות, אשר יונחו על ידי מיטב המנחים, ופעילות הווי. נכון, זה יהיה שונה ממה שאנחנו מכירים, אף שונה מאד, אבל זו תהיה חוויה אישית, קבוצתית ומערכתית יחודית במינה.

'אנחנו פה' מיועד למנחי קבוצות ולמטפלים קבוצתיים, אך פתוח לכל אלו שהעבודה הקבוצתית קרובה לליבם; אנשי מקצוע בתחום הפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, טיפול בהבעה וביצירה, ריפוי בעיסוק, חינוך ועוד.

'אנחנו פה' בסופשבוע קבוצות ה-17 וניתן יהיה להצטרף אלינו מכל מקום, גם מחו"ל, בלי לעזוב את חיק המשפחה, והמחיר מוזל יחסית למחירים הרגילים של סופשבוע קבוצות.

'אנחנו פה' הוא נושא הכנס, כי הנוכחות של כל אחת ואחד מאיתנו חשובה, באופן אישי ובאופן קבוצתי כאנשי מקצוע ובכלל, בייחוד בתקופה זו. מה זה אומר שאנחנו פה? על זה כבר נדבר בכנס.

'אנחנו פה' הוא פרי יצירה של ועדת היגוי בניהולו של ד"ר דניאל ווייסהוט, בעבר יו"ר של העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי, ובהווה עורך משותף של כתב העת "מקבץ", ומרצה במכללה האקדמית הדסה. הכנס נשען על המסורת רבת השנים של סופשבוע קבוצות.

'אנחנו פה' יתחיל ביום ד' 11/11 בערב ויסתיים ביום ו' 13/11 בצהריים.

ועדת היגוי

ד"ר דניאל ווייסהוט

ד"ר דניאל ווייסהוט
מנהל הכנס

טל אלון

טל אלון
מרכזת מנחי
הקבוצה הגדולה

אנקה דיטרוי

אנקה דיטרוי
מרכזת מנחי
הקבוצות הקטנות

רחלי לזר

ד"ר רחלי לזר
מרכזת הווי ואירוח

רוני גילת

רוני גילת
מרכז ארגון ולוגיסטיקה

לוח זמנים

בסופשבוע קבוצות ה-17 'אנחנו פה' יהיו לנו שבעה מפגשים של הקבוצות הקטנות, שלושה מפגשים של הקבוצה הגדולה, שני ערבי הווי, 'זומקפה' ומפגשים חברתיים נוספים, מפגש פתיחה ומפגש סיום.

 

כל זה יתקיים במסגרת זמן הכנס:

יום ד' 11/11/2020: בין השעות 16:00-21:45

יום ה' 12/11/2020: בין השעות 9:00-21:45

יום ו' 13/11/2020: בין השעות 9:45-15:00

פירוט המפגשים

(פעילויות רשות יצויינו בסוגריים)

16:00-16:15  התכנסות
16.15-16.45  מפגש פתיחה
17.00-18.15  קבוצה קטנה
18:15-18:45 (זומקפה)
18.45-20.00  קבוצה גדולה
20.30-21.45  פעילות הווי

יום רביעי
11.11.20

8:00-9:00     (זומקפה)
9.00-10.15    קבוצה קטנה
10.45-12.00  קבוצה קטנה
12:00-15:00 (זומקפה)
12:30-13:45 (קבוצות עניין*)
14:00-15:00 (קבוצות עניין*)
15.15-16.30  קבוצה קטנה
16:30-17:00 (זומקפה)
17.00-18.15  קבוצה גדולה
18.45-20.00  קבוצה קטנה
20.30-21.45  פעילות הווי

 

יום חמישי
12.11.20

8:15-9:30     (קבוצות עניין* או זומקפה)
9.45-11.00    קבוצה קטנה
11:00-11:15 (זומקפה)
11.15-12.30  קבוצה גדולה
13.00-14.15  קבוצה קטנה
14.30-15.00  מפגש סיום

יום שבת
13.11.20

* קבוצות עניין: נא ליצור קשר עם ניבי אם יש לך עניין לקיים קבוצת עניין:
054-5248685, isragrouptherapy@gmail.com.

הקבוצות הקטנות
קבוצה קטנה

חלק מהותי מהעבודה בכנס נעשה בקבוצות קטנות וירטואליות מתמשכות. קבוצות אלו, אשר יונחו ע"י מיטב המנחים, יהיו במגוון גישות, לרבות גישות דינמיות, אנליזה קבוצתית, הבעה ויצירה, פסיכודרמה וגוף-נפש. ההשתתפות בקבוצה אחת בלבד, כאשר בעת ההרשמה יש לציין ארבע העדפות. הודעה על השיבוץ בקבוצה תימסר לקראת מועד הכנס.

הקבוצות מופיעות בסדר אלפביתי לפי שם המשפחה של המנחה.
אריאלה ברזל

אריאלה ברזל

MA. פסיכודרמטיסטית, פסיכותרפיסטית ביצירה והבעה (מדריכה), מטפלת קבוצתית, מנחת קבוצות. מקימה, מנהלת ומרצה במכון להנחיית קבוצות בשילוב אומנויות שבקמפוס בר אילן. קליניקה פרטית: מבוגרים ונוער. משלבת שיטת EMDR בעבודה הקלינית.

ההנחיה בגישת עבודה קבוצתית אנליטית בשילוב טכניקות פסיכודרמטיות.

 קבוצה בימי קורונה

גם הריחוק החברתי אינו עוצר את עבודת הקודש של קבוצות, המתכנסות על המסך הקטן, כדי לחקור את מטריצת המפגשים הלא מודעים וכדי ללמוד ביחד על כוחה של הקבוצה לגדל, להעשיר, לחזק, להתקרב ולהעצים את גרעין המודעות לאינסופיותו של האדם: גוף, נפש, רוח. אנחנו פה – ולא נפסיק!

ברכה הדר

ברכה הדר

פסיכולוגית קלינית, אנליטיקאית קבוצתית; אנליטיקאית ביואנרגטית. עוסקת בנושאים הקשורים לחיבור גוף-נפש, מיניות, זהות, בושה, תגובות פסיכוסומטיות, התבגרות והזדקנות.

ההנחיה בגישה אינטגרטיבית של עבודה קבוצתית אנליטית עם מיקוד על מקומו של הגוף בטיפול.

 להיות בנוכחות מלאה

גישה זו מתמקדת ב"כאן ועכשיו" של הקבוצה ומתייחסת לנוכחות הפיזית והרגשית של המשתתפים בקבוצה, וליחסים בין חברי הקבוצה. בתהליך העבודה נהיה ערים ל"כאן ועכשיו" במציאות של חיינו והשפעתה על אופני ההתמודדות שלנו. כך, למשל, נהיה קשובים להשפעה של העבודה הקבוצתית בזום על כול אחד מחברי הקבוצה, ועל התהליך הקבוצתי.

יוסי פולק

 יוסי פולק

עובד סוציאלי, בוגר המכון לאנליזה קבוצתית, מנהל התכנית להכשרת מנחי קבוצות בגישה פסיכודינמית באוניברסיטת חיפה. מנחה, מטפל ומדריך קבוצתי.

הנחיית הסדנא תתבצע בגישת אנליזה קבוצתית עם הקשרים אקזיסטנציאליים.

 "גְּדוֹלִים, גְּדוֹלִים רִגְעֵי הַסּוֹף" – על סיומים והתחלות

בשירו המרגש כותב נתן אלתרמן על כמיהה, געגוע וסוף. ימי הקורונה ערערו את תחושת הביטחון של קיומנו ו"אנחנו פה" כדי לתת משמעות לתקופה זו. משתתפי הקבוצה מוזמנים לשתף ולהתבונן על עצמם דרך כמיהות וגעגועים, סופים והתחלות, בהקשר של מה שהיה "שם ואז" ו"כאן ועכשיו".

 אנחנו פה! מי אנחנו? חקירת זהויות בקבוצה

בקבוצה נפגשים מרכיבי זהות אישיים וחברתיים, של פרטים, תתי קבוצות והקבוצה כשלם. נתבונן בתהליכי חיבור וניתוק, סכסוך ופיוס ,איום ובטחון ביצירת זהות רחבה ושייכות. המשתתפים ייקחו חלק פעיל בחקירת הזהויות המרכיבות את תרבות הקבוצה ובבחינת השפעת דינמיקת הזהויות על השיח.

ליאת אריאל

פסיכולוגית קלינית מדריכה ואנליטיקאית קבוצתית. מנהלת השירות הפסיכולוגי, הקריה הרפואית- רמב״ם. יו"ר הועד המנהל של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית.

ליאת אריאל

דור רויטמן

פסיכולוג קליני מדריך. המרכז הקהילתי לברה"נ, יפו. בוגר המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית.

ההנחיה ברוח האנליזה הקבוצתית.

דור רויטמן
מרית יפה מילשטיין

מרית יפה מילשטיין

מטפלת בפסיכודרמה ושילוב אומנויות ביחידים, זוגות ומשפחות, מדריכה מוסמכת, אנליטיקאית קבוצתית. בקלינקה פרטית – גבעת שמואל ותל אביב ובמרפאה להפרעות אכילה ילדים ונוער תה"ש. חברת סגל ויו"ר לשעבר של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית.

ההנחייה בשילוב אומנויות וגישת האנליזה הקבוצתית.

 באיזה "פה" אני? באיזה "פה" אנחנו?

במהלך הכנס נחקור באמצעות הקבוצה את השפעת העת הזו על הכאן והעכשיו של משתתפי הקבוצה. כיצד מושפעות מערכות היחסים שלנו ומהן האפשרויות והמגבלות שמרחב האונליין מציע לנו כמיכל קבוצתי. ננוע בין האומנויות השונות אל עבר הרחבת היצירתיות במרחב הקבוצתי הוירטואלי המשותף , יחד עם המנחה.

ד"ר עדו פלג

ד"ר עדו פלג

פסיכיאטר ואנליטיקאי קבוצתי. מנהל מחלקה במרכז לברה"נ מזור ומרצה מחנך קליני בפקולטה לרפואה בטכניון. מלמד במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית, בתוכנית להכשרת מנחי קבוצות באוניברסיטת חיפה ובטכניון.

ההנחיה בגישה המשלבת את האנליזה הקבוצתית והחשיבה ההתייחסותית.

אפשרות של קרבה

בעבודתם המשותפת, נעים הקבוצה וחבריה בין הבנה לאי הבנה ובין זרימה לקטיעה. תחושות חיות, תנופה ותשוקה קשורות קשר הדוק לחווית ההקשבה והמכווננות של חברי הקבוצה והמנחה. בקבוצה נבחן את התנועה בין ריחוק וקרבה ואת האפשרות לבנות יחד "רגעי מפגש" נוכח הקורונה, המסיכות ומסכי המחשב.

שלמה פלסנר

 שלמה פלסנר

מנחה קבוצות יחסים בין אישיים, חבר בסגל ההוראה של: המכללה האקדמית נתניה, דימול בי"ס להכשרת עובדים סוציאלים, בתוכנית MEN-TORING באוניברסיטת ת"א, ומייסד קבוצת התיאטרון "אנסמבל כאן".

ההנחיה תשלב כלים מעולם התיאטרון של כתיבה, קול ותנועה עם עבודה קבוצתית בגישה פסיכואנליטית.

 מדו-מימד לתלת-מימד ובחזרה

בקבוצה הקטנה נתקבץ יחד בזום. האם המרחב הוירטואלי יכבול אותנו בדו-מימד או שנוכל לנכוח גם בתלת מימד? ואולי האפשרות להיות נוכחים נפקדים קוסמת לנו? במפגש ננוע בין המרחבים האלה ונתבונן מתי אנחנו בוחרים להגיד – אנחנו פה.

מדריכות מנחי הקבוצות הקטנות

אנקה דיטרוי

 אנקה דיטרוי

ד"ר גילה עפר

 ד"ר גילה עפר

הקבוצה הגדולה

הקבוצה הגדולה הינה מרחב של מפגש חברתי ייחודי. זהו מפגש דינאמי, רגיש ופגיע, עשיר בשבילים, המושפע מתהליכים מודעים ולא מודעים. כל אלה ועוד, מאפשרים לחקור את המתרחש בכנס כשלם, בחברה, ובלא מודע החברתי, וגם לחשוב על שינוי.

בימים קשים אלה, על רקע מגפת הקורונה, והתהליכים החברתיים הלא פשוטים שעוברת החברה הישראלית, חשוב במיוחד לגעת בתהליכים עמוקים אלה, שלא תמיד אנו מודעים להם. מפגש הקבוצה הגדולה, בו לוקחים חלק כל באי ובאות הכנס (משתתפים ומנחים), מזמן תהליכים קבוצתיים, חוויות, תחושות ומחשבות, שאינן עולים באף מסגרת קבוצתית אחרת. המשתתפים מוזמנים להתנסות בכל הפגישות, ודרכן לנסות להבין את היחסים המורכבים וההשפעות בין ה"אישי" וה"חברתי".

קבוצה גדולה

מפגש זה מתעשר מאד כשמשתמשים בחופש למצוא את הקול האישי, וכשמעיזים לשתף אותו במסגרת החברתית. האפשרות לחלוק מחשבות, רגשות, אסוציאציות ופנטזיות, להקשיב לשיח הפנימי, תוך קיום דיאלוג עם יחידים ותתי קבוצות בנוכחות מספר כל כך גדול של משתתפים מייחד את הקבוצה הגדולה. השתתפות בקבוצה המתקיימת באופן וירטואלי, כפי שיקרה בסופשבוע קבוצות 'אנחנו פה', תספק לנו הזדמנות להיות מופתעים מהעושר, הגיוון והפתיחות החברתית. ההתנסות בקבוצה הגדולה גם מצמיחה אותנו כחברה האזרחית, ומפתחת את ההקשבה לקולות, ולהשמעתם.

ניסיוננו עוזר לנו להציב את הנחת היסוד, לפיה כולנו פוגשים בקבוצה הגדולה את התהליכים של אותה חברה בה אנחנו חיים. הייצוגים של כולם ישמיעו צלילים גלויים וסמויים שמהווים את המוזיקה של חיינו.

 

מנחי הקבוצה הגדולה

ד"ר חיים וינברג, פסיכולוג ישראלי ואנליטיקאי קבוצתי היושב בקליפורניה, ארה"ב. חיבר וערך 7 ספרים, כולל סידרה על הלא מודע החברתי, וספר על טיפול אונליין. יו"ר לשעבר של האגודה הישראלית לטיפול קבוצתי.

ד"ר חיים וינברג

ד"ר רובי פרידמן, פסיכולוג קליני מדריך, אנליטיקאי קבוצתי, עוסק בעבודה עם חלומות, עם הפרעות יחסים כבסיס הפתולוגיה האנושית, ובתופעות חברתיות, כגון מטריצת החיילים.

ד"ר רובי פרידמן
מדריכת מנחי הקבוצה הגדולה
טל אלון

טל אלון

להלן מאמר אשר מתאר את "הקבוצה הגדולה: תהליכים דינמיים, השלכות חברתיות וערך טיפולי".

מפגשים חברתיים
הווי ואירוח

בסופשבוע קבוצות ה-17 'אנחנו פה', החלק החברתי הוא מהותי ואינטגרלי ויש בו מספר מרכיבים: פעילות בערבים, זומקפה ואפשרות ליוזמות פרטיות, כפי שמוסבר בהמשך.

פעילות בערבים

בערבים של יום ד' ויום ה' יתקיימו מפגשי הווי. בכל ערב ניתן לבחור אחת מתוך שתי פעילויות.

מפגשי יום רביעי

מפגש מיינדפולנס

מיינדפולנס היא שיטת אימון מוחי המאפשרת תשומת לב לכאן ועכשיו ויציאה מדפוסים אוטומטיים. השיטה מבוססת על מקורות בודהיסטים ומושרשת במחקרי המוח המערביים. במפגש נתנסה בתרגול סריקת גוף, נחווה את הטבע של המיינד הנודד ומצבי תודעה שונים. לאחריו יתאפשר שיתוף ושיח על החוויה עם דגש על המוטיב 'אנחנו פה' זה העיקרון המנחה של המיינדפולנס – נוכחות בכאן ועכשיו. לרוב התרגול נעשה בשכיבה, אך בשל השעה המאוחרת שעלולה להביא להירדמות, מומלץ לתרגל בישיבה במרחב נוח במידה וניתן לעשות זאת.

מנחה – שני סער, פסיכולוגית חינוכית, מורה ליוגה, מנחה סדנאות מיינדפולנס לצוותים חינוכיים דרך מכון מודע, הבינתחומי הרצליה. מנחה קבוצות טיפוליות להורים וקבוצות לבני נוער במסגרת פרויקט משרד החינוך.

שני סער

 מפגש משחקי תיאטרון

בקלילות ובלי לקחת את עצמנו ברצינות נתנסה באילתור ומשחקי במה ואימפרוביזציה, נתרגל את היצירתיות, ההומור, הכיף, הצחוק והמשחקיות ככלי חשוב בעולמנו. כל זה באויירנטציה של האמירה 'אנחנו פה', נתרגל בזמן אמת, מתוך נוכחות של הרגע, של עוצמת ההתלהבות מאתגר המשחק וההנאה.

מנחה – ירון עצמון, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב, שחקן תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, מורה לתיאטרון ואימפרוביזציה, מרצה לבימוי והדרכת שחקנים. 

ירון עצמון
מפגשי יום חמישי

מפגש מוזיקה וסיפור

בְּרַק הבָּארוֹק – מסע לוונציה בעקבות "הכומר האדום" אנטוניו ויוואלדי
אספר על השאיפה בתקופת הבארוק ליצור אפקטים מרשימים, על האקוסטיקה המיוחדת של קתדרלת סן מרקו ועל עיסוקו יוצא הדופן של ויוואלדי ככנר וירטואוז שיועד להיות כומר ונעשה למורה למוסיקה של מאות בנות שניגנו על מגוון של כלי נגינה. נצפה במצגת עשירה ונאזין למגוון מיצירותיו של ויוואלדי, מהן בביצועי וידאו. ומהי היצירה המפורסמת ביותר שלו (או בכלל)? מה היא מתארת? טמונה כאן הפתעה… בשמיעת המוזיקה, אנחנו מתחברים לכוח של האמירה – אנחנו פה! המוסיקה מייצרת הנאה מהרגע, מהצליל, מהריתמוס ועוד… נאפשר למוזיקה לחלחל לתוך הגוף ולהטמיע בו את הכוח ואת הנוכחות באמירה זו.

מנחה – ענת שרון, תואר שני באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין אוניברסיטת תל אביב. מלמדת באוניברסיטה הפתוחה, מנחה קורסים במוסיקה לקהלים פרטיים וציבוריים וכותבת מאמרים בנושא מוזיקה במסגרות שונות.

ענת שרון

מפגש עבודה באמנות

עבודה באמנות מאפשרת לנו לחוות את העצמי שלנו בדרך יצירתית 'עוקפת מיינד' בטכניקה זו, אנו מאפשרים לגוף ולידיים לומר את רצונם ללא התערבות החלק הביקורתי הקוגנטיבי של המוח. דרך העבודה באמנות נפנים את העוצמה הטמונה באמירה 'אנחנו פה' ונבחן עד כמה היא מאפשרת את האמירה הזו ללא צמצום, ללא חשש. האמנות מאפשרת לנו לפרוץ את הגבולות המוכרים ולייצר את המיצג באמירה העוצמתית – אנחנו פה !

מנחה – ויקי פרידמן, מעל 10 שנות ניסיון בהדרכה והנחייה פרטנית וקבוצתית במגוון גישות עם אוכלוסיות מגוונות. תואר שני בלשון עברית ותעודת הוראה, מנחת קבוצות ומאמנת אישית מוסמכת -אונ' בר-אילן.

ויקי פרידמן
פעילויות נוספות

זומקפה

חשבתם שאי אפשר לפגוש אנשים שונים ולהיחשף למגוון העשיר הקיים אצל כל אחד ואחת אפילו בזום?!
ובכן, אנחנו מזמינים אתכם ל'זומקפה'; אפשר להוסיף גם עוגה. 'זומקפה' מהווה מעין קבוצה פתוחה ללא הנחיה, עם מינימום של כללים, אשר יתקיים בין הפעילויות האחרות בכנס. אפשר להשתתף ב'זומקפה' לכמה דקות או לזמן רב יותר, חד-פעמית או מספר פעמים, באופן אקטיבי או באופן פסיבי, עם או בלי קפה. אפשר לחלוק בה דברים אישיים ו/או להגיד שלום לחברות/ים שמזמן לא פגשתם. בקיצור, מפגש חברתי פתוח. נשמח לפגוש אתכם בזומקפה.

 

יוזמות פרטיות (קבוצות עניין)

'אנחנו פה' זה אומר גם אתם… תינתן אפשרות לארגן מפגשים פרטיים בחדרי הזום של הכנס, בזמנים יעודיים. הכוונה למפגשים סביב עניין משותף או פעילות משותפת של באי הכנס. מפגש זה יכול להיות סביב נושא מקצועי, חברתי, ספורטיבי או כל דבר שנראה לכם רלוונטי. ניתן להזמין חדר זום מראש. מפגשים אלו יתקיימו בהנחייתכם. נושא המפגש וקהל היעד יפורסמו בערוצי הכנס; פרטים לגבי הזמנת חדר זום יפורסמו לקראת תחילת כנס.

LOGO We Are Here2020
הרשמה 2020

שמחים שבחרת להירשם לסופשבוע קבוצות ה-17 'אנחנו פה'.

ההרשמה נעשית בשני שלבים. בשלב זה אפשר להירשם לכנס על ידי תשלום במחיר מוזל. אמצעי התשלום רשומים למטה, בתחתית העמוד. מאוחר יותר יהיה צורך לבחור קבוצה קטנה שבה תשתתפו לאורך כל הכנס. נודיע לכם ברגע שתיפתח ההרשמה לקבוצות הקטנות.

אמצעי התשלום
ניתן לשלם באחת משתי האפשרויות: 

1. כרטיס אשראי אונליין
הקישור לתשלום מופיע בטופס ההרשמה.

2. העברה בנקאית לפי הפרטים הבאים:
עמותה ישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי
בנק איגוד: 13
סניף אשקלון: 192
חשבון: 3396174
נא לציין: עבור "סופשבוע קבוצות"

מלגות

כל משתתף/ת רשאי/ת להגיש בקשה לקבלת מלגה. בקישור זה תמצא/י את הקריטריונים להגשת מלגה וקישור לטופס האלקטרוני שעליך למלא ולשלוח אונליין.
שימו לב – את הבקשות יש להגיש עד תאריך 10.10.20 בחצות.

תרומה לקרן המלגות של העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי

העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי תומכת באנשי/נשות מקצוע העוסקים/ות בתחום הקבוצות, אשר ידם/ן אינה משגת להשתתף בכנסים ובימי עיון שהעמותה מארגנת. זאת, מתוך תפיסת הערבות ההדדית כערך מרכזי בקהילייה המקצועית ככלל ובעמותה בפרט. על מנת לאפשר לאנשי/נשות מקצוע אלה להשתתף בפעילות העמותה ובכך לתרום להתפתחותם/ן המקצועית, אנו מזמינים/ות אותך לתרום לקרן המלגות של העמותה. לפרטים נוספים בנושא מלגות – לחצו כאן.

מדיניות ביטולים

מועד                                      אחוזי החזר מתשלום

עד ה- 14.10.20                    70%
עד 28.10.20                        50%
עד 4.11.20                           30%
החל מ- 5.11                        אין החזר

לתשומת לב: יתרות כספיות של כנסי העמותה משמשות לקיום פעילויות ליבה של העמותה ובכללן פרסום כתב העת "מקבץ" ותפעולה השוטף של העמותה. הדוחות הכספיים של העמותה, יחד עם תקציב הפעילות השנתית מוצגים ומאושרים באסיפה השנתית של חברי העמותה.

לבירורים וסיוע בהרשמה, ניתן לפנות למזכירות העמותה 054-5248685, isragrouptherapy@gmail.com

הדרך והמקום 2020
Zoom Logo

כנס וירטואלי
סופשבוע קבוצות ה-17 'אנחנו פה' מתנהל כולו באופן וירטואלי. אי לכך, ניתן להגיע לכנס מכל מקום, עם אינטרנט יציב, מהבית, מהמשרד, מישראל ומחו"ל, עם או בלי קורונה. דרכי חיבור לאינטרנט יוסברו לקראת מועד הכנס.

דילוג לתוכן