כנס מדעי 2019

כסאות במעגל טיפול קבוצתי

כנס מדעי 2019

ברוכים הבאים לכנס המדעי ה-8

"הבטוח והמתהווה במרחב הקבוצתי"

רעננה, 22-24 בספטמבר, 2019

מגוון ההרצאות והסדנאות מאפשר חוויה מלמדת יחידה במינה

למי שמגלה עניין מקצועי בהנחיית קבוצות ו/או בטיפול קבוצתי

כנס סופשבוע קבוצות

להלן הקישורים לכל מה שרצית לדעת על הכנס :

הכנס המדעי

'הבטוח והמתהווה במרחב הקבוצתי'

חוויה לימודית מרתקת המוקדשת לחקירה של האופן בו מופיעים הבטוח והמתהווה בעבודה הקבוצתית של מנחים ומטפלים קבוצתיים

השתתפות בכנס

מזמינים אתכם, מנחי קבוצות, מטפלים קבוצתיים, ומי שעוסקים בעבודה קבוצתית, להשתתף ביומיים של כנס עשיר ומעניין!

ההשתתפות בכנס משלבת חוויה לימודית והתנסותית המוקדשת לחקירת האופן בו מנחי קבוצות ומטפלים קבוצתיים עובדים עם הבטוח והמתהווה במרחב הקבוצתי.

נושא הכנס מזמין התבוננות על המתח המובנה, המתקיים בין הבטוח והמתהווה בתהליך המתמשך שהקבוצה עוברת, ביחסים בין משתתפי הקבוצה, ובמרחב הפנימי שלנו כמנחים.

נבחן את המאפיינים המנוגדים המאפשרים תנועה וצמיחה – הקבוע והמשתנה, הוודאי והארעי, הגלוי והסמוי, המדובר והחשאי. נקודת מבט זו מאפשרת לקוטביות להתקיים באותו מרחב, תוך יצירת חיבורים חדשים ומפתיעים במרחב שביניהם.

איך מחוללים מרחב בטוח משותף לקבוצה? עד כמה נותנים מקום למתהווה?

הכנס יכלול הרצאות וסדנאות אשר יאפשרו תנועה בין תיאוריה ופרקטיקה, כפי שזה בא לידי ביטוי בזירות שונות, כמו המרחב האקדמי, החינוכי, הטיפולי, האירגוני והחברתי, בהקשר של הנחיה וטיפול קבוצתי.

​מנחי קבוצות, מטפלים קבוצתיים וחוקרים, המעוניינים לחלוק את ניסיונם ולשתף ברעיונות, בתובנות, במחקרים ובתובנות אישיות ומקצועיות בנושא הכנס, מוזמנים לקחת חלק בתהליך של הרחבת הידע, העמקת החשיבה ויישומם במסגרת קהילת אנשי הקבוצות בארץ.

הכנס המדעי, המאורגן על ידי העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי, מתקיים אחת לשלוש שנים ומספק לעוסקים בתחום מרחב למפגש מרגש וייחודי.
השנה, מבקש הכנס לתרום להמשגת הידע המצטבר, ההתנסותי והתיאורטי על משמעות הבטוח והמתהווה אצל היחיד, הקבוצה, והקהילה, בתוך עולם ההנחיה והטיפול הקבוצתי, בכל תחומי העשייה הרלוונטיים, ולעורר דיון בין-מקצועי בשאלות אלה.

 נעסוק בשאלות שאיתן מתמודדים מנחי קבוצות בתחומים השונים, כמו:

 • עבודה קבוצתית בתוך החדר ומחוץ לחדר – מתי זה מתאים?
 • מהם החלקים הבטוחים בתהליך שמתהווה כעת?
 • החזרתיות, הפתיחות, הכפייתיות – מה חלקן בעבודה קבוצתית?
 • איך אני יוצר מרחב בטוח בתוכי? את מי אני רוצה להזמין לשם?

נושאים אלו ורבים אחרים יוצגו, יידונו וייחקרו בסדנאות ובמושבי הרצאות מגוונים. מנחי קבוצות מרחבי השדות המקצועיים כולם, ישתפו מניסיונם ומניסיון משתתפים ומונחים שלהם, על האופן בו גם הבטוח והברור, וגם המתהווה יכולים לשמש כמאיצים או כהפרעה לעבודת הקבוצה.  תהליך בנייתה של קבוצה, יצירת האמון והעבודה היצירתית והיוצרת, מבוססים במידה רבה על התרומה של שני מרכיבים אלה – הבטוח והמתהווה , ליצירת עבודה משמעותית  בכל מרחב; במרחב הקהילתי, הטיפולי, הפוליטי, החברתי והאישי – בעת משבר כמו בעת צמיחה. 

הרצאות ועיבוד בקבוצה – סדנאות לימודיות – מליאות, ומפגשים מעניינים במרחב הבלתי פורמאלי!

הכנס המדעי יכלול הרצאות ואירועים חווייתיים מרתקים במליאה ובמושבים, כמו גם בסדנאות לימודיות, שנבחרו על ידי צוות סוקרים רחב ומקצועי, מתוך כלל העשייה והמחקר, המתבצעים ע"י מנחי קבוצות ומטפלים קבוצתיים מהאקדמיה ומהשדה; מהחינוך ומהרווחה; מתחומי העבודה החברתית, בריאות הנפש והגוף ובמסגרות הניהול והייעוץ הארגוני. לא פחות מכך חשובים המפגשים הבינאישיים, בסדנה, במסדרון, וב"רגעי אמת" מתהווים, שלא תמיד יחזרו. 

 
הן ההרצאות והן הסדנאות בכנס המדעי מחברות בין התיאוריה וההמשגה, לבין עובדות וחוויות מהשטח. כחלק בלתי נפרד מתרבותה ומסורתה של העבודה הקבוצתית, הרואה בדיאלוג החי חלק בלתי נפרד מלמידה, יזמן הכנס למשתתפיו ולמציגים בו מרחב ייחודי וחדשני לדיונים מרתקים. אלה עשויים להתרחש בין המשתתפים ובין המציגים והמציגות, במושבים השונים ובמדשאותיה היפות של המכללה למנהל, בעת ההפסקות המזמנות מפגש בין קולגות ותיקים וחדשים, במליאות הכנס הגדולות ובסדנאות.

יו"ר הועדה המדעית:

חגית שחר פרירא 

חברי הועדה: ד"ר ורד שנער גולן, לימור אברהמי, ווליד מולא, רוני בן אריה

מושבי ההרצאות והסדנאות

מושבי הרצאות ייחודיים

כאנשי קבוצות האמונים על למידה חווייתית באמצעות שיח בין אישי, מייצר הכנס מרחב לדיונים ולעיבוד קבוצתי. כל מושב (פנל של מספר מרצים), יונחה על ידי יו"ר מאנשי הקהילה, ויאפשר יצירת מושב ייחודי, שהוא בבחינת יצירה בפני עצמה, באמצעות הדיאלוג שיתפתח בין המשתתפים במושב לבין שלושת המרצים.  

סדנאות לימודיות

במקביל למושבי ההרצאות יתקיימו סדנאות שיאפשרו התנסות רבת רובדים בהיבטים שונים, תוך היכרות עם כלים, תפיסות וסוגי הנחיה שונים וייחודיים, של מנחים העוסקים בתחום.

אירועים מרכזיים

הרצאת פתיחה "Therapeutic semi-safe space in group analysis" – ד"ר אבי ברמן, המרחב התירפויטי הבטוח למחצה באנליזה קבוצתית.

דר' אבי ברמן הוא פסיכולוג קליני בכיר, יועץ ארגוני, פסיכואנליטיקאי ואנליטיקאי קבוצתי, מרצה באוניברסיטת תל אביב. מייסד המכון לאנליזה קבוצתית ויו"ר ראשון שלו. ממייסדי עמותת "בסוד שיח" לטיפול בקונפליקטים בין קבוצות בחברה. כתיבתו עוסקת בנושאים של פרקטיקה מקצועית, קנאה ותחרות, תופעת הקורבניות אצל היחיד ובחברה.

מגיבה – ד"ר גילה עופר
Ph.D – פסיכולוגית קלינית, פסיכואנליטיקאית מנחה ואנליטיקאית קבוצתית. חברה מייסדת ויו"ר לשעבר של מכון תל-אביב לפסיכואנליזה בת זמננו(TAICP) וחברה מייסדת של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית. מרצה ומדריכה בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב ובעלת פרקטיקה פרטית בתל-אביב. היא מובילה הקמת מכונים לאנליזה קבוצתית באסטנבול ובבוקרשט. ד"ר עפר מתאמת הפעילות בארצות אירופה המזרחית בפדרציה האירופאית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית (EFPP) ועורכת את הג'ורנל המדעי של ה-EFPP. עבודותיה פורסמו בג'ורנלים בינלאומיים מובילים. ספרה "A Bridge over Troubled Water: Conflicts and Reconciliation in Groups and Society" יצא ב-2017 בהוצאת KARNAC.

הרצאה בנושא קבוצות ואמנות – יאיר גרבוז.
סקרנים לדעת מה יהיה שם? גם אנחנו… 

הענקת אות יקיר/ת הקהילה

לקראת סגירת הכנס נערוך טכס להענקת אות יקיר הקהילה ברוח המסורת של הוקרה והערכה לפועלם של אנשי מקצוע מובילים. כיקיר הקהילה נבחר איש מקצוע אשר פועל ועובד זה שנים רבות בתחום העבודה הקבוצתית בישראל, במישור החברתי, הארגוני והקליני.
* פרטים נוספים על האירוע ויקיר הקהילה הנבחר יפורסמו בעתיד!.

FUSUN  – אירוע סיום של הרכב מוסיקלי רענן ותוסס – להקת De Bunkers 
איתם נוכל לשוחח ולשמוע, במילים, ובין הצלילים, על דינמיקה של להקה מוסיקלית…

השתתפות בכנס:

ניתן להשתתף באחד מימי הכנס או בשניהם (וזאת בנוסף ליום קדם הכנס). מאחר וכל יום הוא אחר, אנו ממליצים בחום על השתתפות בשני ימים לפחות, כדי להיחשף למגוון רחב ככל האפשר של הרצאות וסדנאות, וכדי להרחיב את ההיכרות עם סוגיות שונות ועם המשתתפים הרבים.

בואו ניפגש זה עם זה, על המדשאות ובחדרי ההרצאות, בשיח עם המנחים והמרצים, ובסדנאות אומן. בואו לשמוע על עבודת המחקר והשטח, ולקחת חלק בניסיון המתהווה והנבנה במשותף בקהילה המקצועית של מנחי קבוצות ומטפלים קבוצתיים בשדות השונים.

 

מחכים לראותכם!

מושבים
הרצאות וסדנאות בכנס

להלן תוכנית המושבים בכנס. התוכנית עשירה ומגוונת ובה הרצאות וסדנאות במושבים מקבילים. בכל אחד מימי הכנס (למעט ביום הקדם כנס) יתקיימו שתי רצועות של מושבים, בבוקר ואחר הצהריים. במושבי ההרצאות יוצגו שלוש הרצאות ברצף ולאחריהן יתקיים דיון; הסדנאות עומדות בפני עצמן.

אתם מוזמנים להקשיב, לשתף, לשוחח וללמוד.

לתקציר עם פירוט ההרצאה/הסדנא ומידע נוסף על המרצה או מנחה יש ללחוץ על שם ההרצאה/הסדנא המבוקשת.

אנו מאחלים לכם/ן הנאה מרובה ומצפים לראותכם/ן בכנס!

למה זה חשוב?

אחת ההתמודדויות המרכזיות של מנחים ומטפלים קבוצתיים היא המפגש עם הקצב, העומס והמורכבות הנוכחים בחיינו, המחלחלים גם לכל סיטואציה בקבוצות ההנחיה שלנו. כאוס במיתולוגיה היוונית הינו "מקור כל הקיים". ממנו נוצרו האלים הראשונים והעולם. הוא מתקיים על רצף של התהוות ויצירה של החדש, אך מזיז אותנו משיווי המשקל שלנו. ניתן לראות בו חלק מהאבולוציה ואולי אפילו הדבר שמחולל את המציאות, ומביא אותה לאיזון ברמה גבוהה ומתאימה יותר.

בין הבטוח והמתהווה קיים חוסר שיווי משקל מובנה (קוק, 2004). ברגעים של חוסר שיווי המשקל, האם לא חשוב לנו לחזור ולהישען על עצמנו?
או שדווקא אז יש מקום חשוב לקבוצה בחיי היחיד כדי להחזיק את המתהווה, המתפתח והלא ידוע?
על רקע זה מתחדדות שאלות הקשורות לבחירה אישית, מקצועית, מגדרית ולאומית. הן עולות כחלק בלתי נפרד מהתהליך הקבוצתי ומשפיעות על התכנים, על התהליכים ועל יחסי הגומלין שבין התוכן לתהליך, במגוון המרחבים החברתיים, הארגוניים והקליניים בהם נעשית העבודה הקבוצתית.
על רקע אלה חשוב הלימוד המתמשך והשיתוף בידע ובניסיון של מנחים ומטפלים קבוצתיים, העובדים עם קבוצות, להובלה של תהליכים ושינויים במרחבים החברתיים, הקהילתיים והארגוניים החדשים שנוצרו. 

 

כנס אחד, שני חלקים: כנס וקדם כנס

תחומים רבים כיום דורשים ידע והכשרה במיומנויות הנחיה כחלק בלתי נפרד מדרישות הקבלה לתפקיד, כגון חינוך, יעוץ ארגוני, אימון אישי ועסקי, מסגרות טיפול אישי ומשפחתי, שיווק, ספורט ועוד. ארגונים רבים יוזמים תכניות המיועדות להכשיר עובדים מתפקידים ומדרגים שונים להיות מסוגלים להתמודד ולהנחות סיטואציות קבוצתיות שונות.

הכנס הנוכחי מזמין מנחי קבוצות ומטפלים קבוצתיים לחקור את האופן בו הם מנחים מצבים שונים ומורכבים במסגרת עבודתם. הכנס מציע מרחב למידה משמעותית, העשרה הדדית, והחלפת ידע וניסיון, מתוך אמונה כי שיתוף הקהילה המקצועית במגוון של התנסויות, גישות, מודלים ומחקרים יוכל לתת מענה לצורך העצום שנוצר, בפיתוח וגיבוש גוף של ידע וכלים פרקטיים בעבודה הקבוצתית בהקשר של התוכן, התהליך, והקשר ביניהם.  

קדם כנס - הבטוח והמתהווה
התנסות והתבוננות

התנסות ולמידה על עבודת המנחה והמטפל הקבוצתי במרחב קבוצתי, הכולל הזדמנות להתבונן ולהתנסות 
במתודות הנחיה מגוונות. 
קדם הכנס יתקיים יום לפני הכנס המדעי  ב-22 לספטמבר 2019.

כנס מדעי טיפול קבוצתי

שימו לב! ההרשמה לקדם הכנס נעשית מראש

ההרשמה הינה על בסיס מקום פנוי.

לא תהיה אפשרות הרשמה בבוקר של קדם הכנס

יער

" משתי הדרכים ביער עבות
  בחרתי בזו שהלכו בה פחות.
  ופה הרי כל ההבדל בעולם" 

​  רוברט פרוסט

מטרת קדם הכנס היא לאפשר התנסות קבוצתית ארוכה ומשמעותית בפורמט של יום ארוך, בקבוצה שתורכב מאנשי מקצוע מגוונים בשדה ההנחיה והטיפול הקבוצתי.

הכוונה היא לאפשר למשתתפים להרוויח מלמידה אישית מתוך ההתנסות ב"כאן ועכשיו", אך גם להנות מרפלקציה ומחשיפה  למתודות  ולהמשגות תיאורטיות, ובכך  לקדם את ההתפתחות המקצועית בהנחיה.

בנוסף, כהדהוד על נושא הכנס "הבטוח והמתהווה במרחב הקבוצתי", יום קדם הכנס  נותן ביטוי למתח הקבוע בין ידע ופרקטיקה מוכרים ובטוחים, לבין אפשרויות של התחדשות והתהוות הנוצרות כתוצאה מהמפגש עם המוכר פחות.

קדם הכנס מציע על כן תמהיל של  סדנאות המהוות הזדמנות עבור מנחי קבוצות  להיחשף למודלים תיאורטיים, מתודות הנחיה או נושאים שהם פחות מוכרים, או פחות נגישים, או כאלו שנתפסים כמורכבים ועל כן  עלולים לעורר רתיעה והמנעות.

אנחנו מזמינים אתכם לאפשר לעצמכם מסע בשבילים פחות בטוחים או נגישים בהנחיה, בתקווה כי מסע זה יפתח בפניכם הזדמנות לצמיחה והתהוות חדשים.​

יו"ר ועדת קדם הכנס
הדה עמיר

ועדת קדם כנס:
ציפי פאוסט, אודי דנקר, 
מרכוס ליכטמאייר

האם חשבת כיצד משפיע המנחה על הבטוח בקבוצה? או על המתהווה?

או מה חלקה של הקבוצה ביצירה המשותפת של הבטוח והמתהווה? 

אות יקיר/ת הקהילה
בחירת יקיר/ת הקהילה ע"י העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי
תמונת רקע טיפול קבוצתי

ועד העמותה החליט להעניק השנה לד"ר רובי פרידמן את 'אות יקיר הקהילה', אות המוענק לאיש מקצוע מוערך מדי כמה שנים בכנס המדעי של העמותה.

​החלטה זו התקבלה לאחר פעילות של צוות אד-הוק שהזמין את חברי קהילת המנחים הישראלית להציע הצעות, הזמנה שאליה נענה מספר מרשים של חברי הקהילה.

​נציין את פעילותו של רובי לפי כל אחד מארבעת התחומים המופיעים בשאלון הקצר שנשלח לחברי קהילת המנחים והמטפלים הקבוצתיים:

ד"ר רובי פרידמן

בשנים קודמות

קיבלו את אות

יקיר/ת הקהילה

2015 – דב הדרי
2012 – ד"ר חיים וינברג
2008 – פרופ' עדה אברהם
2005 – דינה ורדי, ד"ר שלום ליטמן, ד"ר בני ריפא ז"ל 

 • רובי היה ממניחי התשתית הארגונית ליצירת קהילה של מנחים, החל מהשותפות בהקמת העמותה שלנו, המשך ביצירת מקבץ, ויצירת כנס קבוצות. בכל המהלכים האלו ובפעילויות נוספות שקיימה העמותה, רובי היה פעיל מרכזי כיזם או כשותף, וידע לקחת אחריות לניהול השוטף של הדברים כיו"ר וכחבר בוועד העמותה, וכמי שמסייע גם שלא בתפקיד. בשילוב זוויות ראייה בצד הארגוני והמקצועי כאחת דאג בעבר גם להשיג תרומה נכבדה של 20,000 פרנק לצורך ביסוס קרן מלגות שאפשרה בזמנו השתתפות בכנסים.

 • רובי תרם ותורם ליצירת ידע מקצועי בתחום ההנחיה, ולהפצתו, באופן ישיר כמדריך, כמורה וכמנחה, ובאופן נרחב בעזרת כתיבת ספרות מקצועית. הקף הפעילות הרחב בא לידי ביטוי גם בפעילות הענפה במכון לאנליזה קבוצתית, וכנשיא האגודה הבינלאומית לאנליזה קבוצתית gasi.
 • רובי אף רתם את עולם ההנחיה לשם השפעה חיובית על החברה הישראלית, בפעולתו ליצירת דיאלוג במקומות רבים, בין אם בסיוע לפיתוח מודל הסנדויץ' ובין אם ע"י העלאה-למודעות של "מטריצת החיילים" המגייסת רבים מאתנו לפעולה באפן מודע חלקית ולא מודע.

 • במחויבות החברתית שלו רובי פעל באופן אקטיבי ומכוון לחבר קבוצות מודרות בחברה בעזרת עולם ההנחיה, ובכך הרחיב את ההשפעה החיובית של קהילת ההנחיה בישראל על כלל החברה הישראלית. ראויה לציון מיוחד ההתגייסות לקיים את הכנס המדעי של העמותה ב- 2008 במכללת ספיר כ"כנס שדרות" תחת הכותרת הרלוונטית של "שייכות הדרה ותשוקה".

במתן אות 'יקיר הקהילה' לד"ר רובי פרידמן אנו מביעים את הערכתנו הרבה כלפיו, ומאחלים לו שנים רבות נוספו של יצירה מעניינת ופורייה.

ועד העמותה להנחיה ולטיפול קבוצתי

צוות אות יקיר הקהילה תשע"ט:

דודי נתן (יו"ר), אריאל ודאי, עפרה אייבר ויוסי פולק

צוות אות יקיר/ת הקהילה הוא צוות הפועל בתאום  עם וועד העמותה וצוות ההיגוי של  הכנס המדעי ה-8 של העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי. צוות זה בנה וניהל את תהליך הבחירה, אסף את ההמלצות שהתקבלו ודן בהן, עד לבחירתו/ה של יקיר/ת הקהילה.

האות מוענק  

לאדם אשר הצטיין בקידום תחום ההנחיה והטיפול הקבוצתי בישראל,

על פי הקריטריונים הבאים:

1) תרומה ליצירת ידע בתחום הנחיית קבוצות ו/או טיפול קבוצתי והפצתו, השקעה בהעברתו  לדורות חדשים שימשיכו ללמוד, להשתמש בידע זה וללמדו.

2) יישום המתודה במגוון רחב של מגזרים ואוכלוסיות בעלות תרבויות שונות, תוך מודעות לזהויות השונות במרחב בו אנו חיים.

3) דוגמה אישית למעורבות בפעילויות ולקשרים אישיים ומקצועיים עם קבוצות ויחידים מרקעים שונים בחברה הישראלית.

האות ניתן ליחידים ובמקרים חריגים לשני אנשים.

טקס הענקת אות יקיר/ת הקהילה ייערך במסגרת הכנס המדעי ה-8 של העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי. פרטים בהמשך.

הרשמה ותשלום

להלן עלויות ההשתתפות בכנס וקדם הכנס.

ההשתתפות כוללת כניסה לכל ההרצאות והסדנאות, ארוחת צהריים וכיבוד במהלך היום.

​הקישור לטופס ההרשמה בתחתית העמוד.

מספר ימיםרגילחבר(ת) עמותה, גמלאי(ת), סטודנט(ית), קבוצה
כנס יומיים+קדם כנס₪1,510₪1,110
כנס יום+קדם כנס₪1,140₪870
כנס יומיים₪1,020₪770
כנס יום₪610₪470
קדם כנס בלבד₪610₪470

הנחות

ניתנת הנחה בתשלום בהרשמה מוקדמת. כמו כן, מוענקת הנחה לחברי/ות צוותי ההיגוי של הכנס, לחברי/ות העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי, לגמלאים/ות, לסטודנטים/ות ולקבוצות מאורגנות של חמישה אנשים ויותר.

תרומות ומלגות

לא כל אחד/ת יכול/ה להרשות לעצמו/ה מבחינה פיננסית להשתתף בכנס.

נשמח לקבל תרומות כדי שנוכל להעניק מלגות להשתתפות בכנס.

מדיניות ביטולים

במידה של ביטול הרשמה אנו נאלצים לחייב בתשלום עבור אדמיניסטרציה.

ביטול הרשמה עד ה- 31/7: החזר של  85% דמי ההרשמה.

ביטול הרשמה עד ה- 15/8: החזר של  70% דמי ההרשמה.

ביטול הרשמה עד ה- 5/9: החזר של  55% דמי ההרשמה.

ביטול הרשמה החל מה-6/9: אין החזר.

​הרשמה כחבר(ת) עמותה

העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי מהווה בית לעוסקים בעשייה הקבוצתית

באופן מקצועי. נשמח להזמינך להצטרף לעמותה. 

בעת ההרשמה לכנס, ניתן להגיש מועמדות לחברות בעמותה.

ההנחה לחברי/ות עמותה בהרשמה לכל ימי הכנס כמעט בגובה דמי חבר לעמותה.

אמצעי תשלום

ניתן לשלם באחת משתי האפשרויות הבאות:

 • כרטיס אשראי
  ניתן לשלם בכרטיסי אשראי דרך מחשב או טלפון נייד חכם.
  השירות הינו קל ובטוח. הקישור לתשלום יופיע בסוף טופס ההרשמה. 
 • העברה בנקאית לפי הפרטים הבאים:
  עמותה ישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי
  בנק איגוד: 13
  סניף אשקלון :  192
  חשבון: 3396174
  נא לציין: עבור הכנס המדעי.

לבירורים בנושאי הרשמה ותשלום, ניתן לפנות למזכירות העמותה: 054-5248685 isragrouptherapy@gmail.com

תרומות ומלגות

אנו מעוניינים להעניק מספר מצומצם של מלגות לצורך השתתפות בכנס של אנשים שלא היו יכולים להשתתף אחרת. נשמח לקבל תרומות, קטנות וגדולות יותר, כדי לממש חזון זה.

מלגות

קרן המלגות של העמותה מעניקה מספר מלגות לכנס המדעי. להגשת בקשה יש למלא טופס אלקטרוני.

את הבקשות יש להגיש עד תום ההרשמה המוקדמת לכנס, 13/8/2019.

מלגות לכנס זה מוענקות גם למי שאינו/ה חבר/ה בעמותה.

תרומות לקרן המלגות של העמותה להנחיה ולטיפול קבוצתי

העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי תומכת באנשי/נשות מקצוע העוסקים/ות בתחום הקבוצות, אשר ידם/ן אינה משגת להשתתף בכנסים ובימי עיון שהעמותה מארגנת. זאת, מתוך תפיסת הערבות ההדדית כערך מרכזי בקהילייה המקצועית ככלל ובעמותה בפרט. על מנת לאפשר לאנשי/נשות מקצוע אלה להשתתף בפעילות העמותה ובכך לתרום להתפתחותם/ן המקצועית, אנו מזמינים/ות אותך לתרום לקרן המלגות של העמותה.

מי אנחנו?

קבוצה של אנשי מקצוע בתחום הנחיית קבוצות וטיפול קבוצתי, עם רקעים מגוונים, 

המחולקים לוועדות וצוותים, אשר בראשם עומדת הנהלת הכנס, ופועלים יחד להקמת הכנס ולהצלחתו כפעילות מרכזית של העמותה הישראלית להנחיה ולטיפול קבוצתי.

ועדות הכנס
שםמשפחהועדה
ד"ר ברוסאופנהיימרמנהל משותף של הכנס
טלאלוןמנהלת משותפת של הכנס
הדהעמיריו"ר ועדת קדם כנס
ציפיפאוסטועדת קדם כנס
אודידנקרועדת קדם כנס
מרכוסליכטמאיירועדת קדם כנס
חגיתשחר פריראיו"ר הועדה המדעית
ד"ר ורדשנער גולןועדה מדעית
לימוראברהמיועדה מדעית
וולידמולאועדה מדעית
רוניבן אריהועדה מדעית
עידיתשני-אדוםיו"ר ועדת פרסום ושיווק
אביבורגריו"ר ועדה מארגנת
דודינתןיו"ר ועדת יקיר הקהילה
אריאלודאיועדת יקיר הקהילה
עפרהאייברועדת יקיר הקהילה
יוסיפולקועדת יקיר הקהילה
הנהלת הכנס
טל אלון

טל אלון

מנהלת הכנס

ברוס אופנהיימר

 ד"ר ברוס אופנהיימר
מנהל הכנס

הדה עמיר (ועדת קדם כנס), חגית שחר פרירא (ועדה מדעית), אבי בורגר ויואב קירש (ועדה מארגנת)

עידית שני אדום (ועדת פרסום), דודי נתן (ועדת יקיר הקהילה), אודי דנקר (ועדת מלגות)

רוני גילת (גזבר), ניבי רם (מנהלת אדמיניסטרטיבית)

שי פילוסוף (יעוץ טכני לאתר)

צור קשר
צרו קשר

יש לך שאלה או הערה, נשמח לשמוע:

כתבו לדוא"ל isragrouptherapy@gmail.com  

או

שלחו הודעה לוואטסאפ 054-5248685.

הדרך והמקום

האוניברסיטה הפתוחה רעננה

דרך האוניברסיטה 1, ת"ד 808 רעננה 4353701 
צומת רעננה צפון על כביש מס' 4 (כביש פ"ת – חדרה)

 

דרכי גישה, תחבורה ציבורית ומגרשי חניה

כניסת הולכי רגל: 

שער הכניסה לקריית האוניברסיטה הפתוחה הוא ברחוב רבוצקי 108, רעננה.

לתשומת לב! 

יש הגבלות חניה בקרבת קריית האו"פ ברח' רבוצקי וברחובות הסמוכים.

תחבורה ציבורית: 

אפשר להגיע לאו"פ עם קווי "אגד" שעוצרים בצומת רעננה צפון.

לא לכל הקווים של "אגד" יש תחנה בצומת רעננה צפון. לחלופין, אפשר להגיע למסוף התחבורה שבצומת כפר-סבא/רעננה (צומת רעננה מרכז), ומשם להמשיך עם קווי אוטובוס שעוצרים בצומת רעננה צפון.

לידיעתכם: 

קווי אוטובוס אגד שעוצרים מעתה גם בצומת רעננה צפון: 
מדרום לצפון קווים : 640-641-921-947 
מצפון לדרום קווים : 641-627-821-823-841-871-921-930-947 

"דן" 

קו מס' 8 של חברת מטרופולין הינו קו מעגלי הכולל את מוסדות הפנאי, תרבות וספורט העיקריים ברעננה, ביניהם: מרכז השחייה והספורט, פארק רעננה, מתנ"ס לב הפארק, האוניברסיטה הפתוחה, הקאנטרי קלאב, מגרשי הספורט, מרכז הסקווש, מרכז היום לקשיש ועוד. 

קו 347 של חברת מטרופולין מתחנה מרכזית בתל-אביב לאזור התעשיה רעננה. 

הכניסה למגרשי החניה של האו"פ:

הכניסה נעשית דרך כביש-שירות המחבר בין רחוב ויצמן ברעננה למגרשי החניה. כביש זה נמתח במקביל לכביש מס' 4 ולגדר קריית האו"פ. ראו למעלה במפת האזור.

לתשומת לב! 

היציאה ממגרש החניה אפשרית אך ורק אל כביש מס' 4, ורק לכיוון דרום (לצומת רעננה מרכז).

דילוג לתוכן